• Sky

Shit zprávy - než vymyslím něco pořádného

Ahoj,


jelikož psychiatrie je na úrovni lovců a sběračů, musela jsem vymazat všechny příspěvky na blogu.


Psychiatři ze mě udělali pitomce a změnili mi diagnózy - již nemám schizofrenii a za mou hlavní diagnózu již není považován agpergerův syndrom. Ten už je nyní pro jistotu jen diagnózou vedlejší - aby z toho nebyla aférka. Bude však jednoduše stačit napsat do ameriky na organizaci bojující za lidská práva psychitry zneužívaných osob (nebojte se, není to úplně tak, že bych byla zneužívána) a psychouši budou poviný postavit se mě a mé vychcané drzosti v opětovné interpretaci nemocí. Jedno takové středisko v ČR je, ale není v Praze ani v Brně. Však ale s trochou štěstí by se místem mohli vyjímečně stát klidně Bohnice.


To je dost ze správ o mě. O čem je tato sekce?


Jednoduše si přečtu zprávy z různých druhů webů (kromě sluníčkářských, to možná až když budu mít náladu kritizovat) a porovnám sdělení a názvy článků. Nakonec se k celé situaci vyjádřím.


Zpráva, kterou jsem si na dnešek vybrala (pro začátek jen jednu) je


Donald Trump dnes přelétal nad Českou republikou, Brnu se obloukem vyhnul.


A je to tady zas. Jako by nestačilo, že si ten "prezident", co vyhrál jen díky Facebookovým algoritmům a balíku peněz, dělá prdel z bombardování lidí.


Počkat.....To není jen prdel. Aha.


Takže, Americký prezident Donald Trump, má asi deprese ze svého věčně oranžového obličeje a chce pošpinit již naštěstí zlepšující se boj za klima.


Proto když letěl do Indie, s tím, že se pro klid rusofilů vymluvil na počasí, požádal svého pilota o změnu trasy. Obletěl tak celé Brno a pak se vrátil zpátky na trasu. Jen Američani mohou skočit na to, že tohle nebyl záměr.


Brno je všeobecně známé odporem ke křesťanství a nejmenší koncentrací sluníčkářů. Však si z toho konzum již udělal automat na peníze: Máme nejdražší hromadnou dopravu, karty do knihovny a bydlení v poměru na plat v celé České republice. Takto můžou podpůrci konzumu nekonečně prohlašovat, že nenávist mezi Brnem a Prahou je způsobena pouze ekonomickou situací, soupeřením a nazýváním Brňanů burany. Jen málo lidí ví, kde je pravda - třeba já, která má tu čest stýkat se s oběma táborama.


Je to nesmysl, jen nechtějí, aby se spojila česká společnost a tak mohla porazit Západ. Vidí v nás totiž hrozbu. Jen ať počkají na naše Blanické rytíře, to bude ještě horší.


Češi se jen tak snadno oblbnout nenechají. I země, kde byl také socialismus ve 20. století, jsou už celkem Evropizované. Budeme tvrdý oříšek. Jen nenechat vyhrát Milion chvilek a jejich andílka miliardáře, (nebo milionáře?) Soroše.


To je vše, co jsem chtěla říct. Přeji hezký zbytek dne.


Sky Cross

tentokrát skoro moderátorka


42 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Zprávy!