top of page
  • Obrázek autoraSky

Shit zprávy - než vymyslím něco pořádného

Ahoj,


jelikož psychiatrie je na úrovni lovců a sběračů, musela jsem vymazat všechny příspěvky na blogu.


Psychiatři ze mě udělali pitomce a změnili mi diagnózy - již nemám schizofrenii a za mou hlavní diagnózu již není považován agpergerův syndrom. Ten už je nyní pro jistotu jen diagnózou vedlejší - aby z toho nebyla aférka. Bude však jednoduše stačit napsat do ameriky na organizaci bojující za lidská práva psychitry zneužívaných osob (nebojte se, není to úplně tak, že bych byla zneužívána) a psychouši budou poviný postavit se mě a mé vychcané drzosti v opětovné interpretaci nemocí. Jedno takové středisko v ČR je, ale není v Praze ani v Brně. Však ale s trochou štěstí by se místem mohli vyjímečně stát klidně Bohnice.


To je dost ze správ o mě. O čem je tato sekce?


Jednoduše si přečtu zprávy z různých druhů webů (kromě sluníčkářských, to možná až když budu mít náladu kritizovat) a porovnám sdělení a názvy článků. Nakonec se k celé situaci vyjádřím.


Zpráva, kterou jsem si na dnešek vybrala (pro začátek jen jednu) je


Donald Trump dnes přelétal nad Českou republikou, Brnu se obloukem vyhnul.


A je to tady zas. Jako by nestačilo, že si ten "prezident", co vyhrál jen díky Facebookovým algoritmům a balíku peněz, dělá prdel z bombardování lidí.


Počkat.....To není jen prdel. Aha.


Takže, Americký prezident Donald Trump, má asi deprese ze svého věčně oranžového obličeje a chce pošpinit již naštěstí zlepšující se boj za klima.


Proto když letěl do Indie, s tím, že se pro klid rusofilů vymluvil na počasí, požádal svého pilota o změnu trasy. Obletěl tak celé Brno a pak se vrátil zpátky na trasu. Jen Američani mohou skočit na to, že tohle nebyl záměr.


Brno je všeobecně známé odporem ke křesťanství a nejmenší koncentrací sluníčkářů. Však si z toho konzum již udělal automat na peníze: Máme nejdražší hromadnou dopravu, karty do knihovny a bydlení v poměru na plat v celé České republice. Takto můžou podpůrci konzumu nekonečně prohlašovat, že nenávist mezi Brnem a Prahou je způsobena pouze ekonomickou situací, soupeřením a nazýváním Brňanů burany. Jen málo lidí ví, kde je pravda - třeba já, která má tu čest stýkat se s oběma táborama.


Je to nesmysl, jen nechtějí, aby se spojila česká společnost a tak mohla porazit Západ. Vidí v nás totiž hrozbu. Jen ať počkají na naše Blanické rytíře, to bude ještě horší.


Češi se jen tak snadno oblbnout nenechají. I země, kde byl také socialismus ve 20. století, jsou už celkem Evropizované. Budeme tvrdý oříšek. Jen nenechat vyhrát Milion chvilek a jejich andílka miliardáře, (nebo milionáře?) Soroše.


To je vše, co jsem chtěla říct. Přeji hezký zbytek dne.


Sky Cross

tentokrát skoro moderátorka


44 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page